Prvním krokem je vždy individuální konzultace s Vámi, naším klientem. Vy zadáte cíl cesty – destinaci nebo zážitek, co od cesty očekáváte, my přidáme naše zkušenosti a poznatky a nabídneme nejvhodnější varianty.

Zpracujeme Vaše přání a požadavky.

Zaměření cest našich klientů je velice různorodé, stejně tak destinace – od pobytu v českých lázních po pozorování velryb v Grónsku…

MŮŽETE SI PŘÁT COKOLIV

AGENTURA BBT je smluvním partnerem pro prodej luxusních okruhů zaoceánskými loděmi.

PRINCESS CRUISES

HOLLAND AMERICA

SEABOURN

CUNARD

WINDSTAR CRUISES

Více informací

Rádi Vám také zajistíme:

letenky do celého světa

ubytování v ČR i kdekoliv v zahraničí

prodej lodních jízdenek na trajekty společností JADROLINIJA (Chorvatsko) a MOBYLINES (Itálie)

Při Vašich leteckých cestách z Prahy nabízíme možnost zvýhodněné ceny parkování na GO-Parkingu Praha Ruzyně.

Objednávat můžete přímo zde: go-parking

Diamantová burza – osobní návštěvy burzy, kde na vlastní oči uvidíte, jak se obchoduje s diamanty. Návštěva diamantového muzea a gemologického úřadu.
Belgie, Antverpy
Individuální okruh po Austrálii s česky mluvícím průvodcem, žijícím již několik let v Austrálii. Poznejte Austrálii s někým, kdo ji opravdu dobře zná.
Austrálie
Individuální okruh po Islandu – pozorování velryb, návštěva sopky – včetně spuštění lanovkou do kráteru, termální lázně, výlet do hor. Možné rozšířit o výlet do Grónska.
Grónsko
Indivuduální pobyty – plavání s delfíny, lyžování v kryté hale, léto po celý rok… V zimních měsících nejbližší „teplá“ destinace.
Dubai
Krugerův národní park, safari, přímořské letovisko Dubran, nádherné Kapské město, výlet na Stolovu horu, vinařská oblast Stellenbosch, diamantové doly….. Země neomezených možností.
Jihoafrická republika
Lovecké pobyty včetně průvodce a povolenek, safari, pobyt u moře, pozorování tuleňů.
Namibie
Pronájem obytných aut – camperů, okruh Kanadou včetně veškrých informací, tras, doporučení. Emergency kontakt k dispozici po celou dobu pobytu.
Kanada